Program „Kostkarka za grosze”

Program skierowany jest do wszystkich chcących nabyć wysokiej klasy kostkarkę amerykańską za kilka złoty dziennie. Program oparto o sprawdzony system RENTALU. Rozbudowano możliwości pobrania nawet mniejszych modeli urządzeń. Zwiększono okres na jaki można wynająć urządzenie. Jeśli interesuje cię ta forma nabywcza – zapraszamy do dalszej lektury artykułu.

Na czym polega RENTAL dowiesz się z osobnych artykułów w naszym serwisie. Tu przybliżymy zasady na jakich podpiszesz umowę z dostawcą kostkarek.

 

ICEU36 RENTAL

 

 

Zacznijmy od doboru urządzenia. Wyliczenie jakim posłużyłem się dotyczy kostkarki o wydajności do 20 kg/24h. Producent ICE-O-MATIC, model ICEU36. Chłodzenie określasz sam lub pomożemy dobrać. Co musisz zrobić aby zdobyć możliwość korzystania z tej formy nabywczej? To proste. Odpowiem dla porządku w punktach:

 

  1. Wybierasz interesującą cię kostkarkę w sklepie Barmaker (Interesujesz się tym konkretnym modelem? Kliknij TU).
  2. Klikamy wybrany model i wyświetlamy opis urządzenia.
  3. W formach płatności wybieramy RENTAL.
  4. Wyświetli nam się formularz do kontaktu.
  5. Wypełnij w nim dane i wpisz wybrany model, określ okres umowy ( do wyboru 12 / 24/ 36 miesięcy). Modele droższe można również pobrać na dłuższy okres np 48 / 60 miesięcy.
  6. Po weryfikacji nadesłanego zgłoszenia do modelu – administrator systemu RENTAL – przyśle ci poglądową umowę. Przeczytaj i jeśli wszystko odpowiada – odeślij listem na podany adres.
  7. Po podpisaniu wpłacasz na podany numer konta – kaucję ZWROTNĄ. W zależności od modelu wartość będzie się różniła. Jednak zwykle będzie to około 10% wartości urządzenia.
  8. Pod koniec trwania umowy kaucja zostanie Ci zwrócona lub / jeśli będziesz sobie życzył / posłuży do wykupienia urządzenia na własność.
  9. W ciągu 24 godzin od wpłaty – skontaktuje się z Tobą koordynator celem umówienia terminu instalacji. Doprecyzowane zostaną kwestie mediów jakie posiadasz.
  10. I zaczynasz korzystać z lodu. Gratulujemy.

 

 

Warto pamiętać, że usługę tą możesz w całości odpisać. Stanowi koszt uzyskania przychodu.

Kolejną zaletą rentalu kostkarki jest to, iż objęty jesteś przez cały okres trwania wynajmu parasolem ochronnym serwisu. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Napisz

Zobacz pełną listę kostkarek, zmywarek w opcji RENTAL >