Mobilny sejf / magazyn barmana.

Braki związane z przestrzenią magazynową powodują frustrację załogi odpowiedzialnej za część wartościowych produktów. Dzielenie odpowiedzialności finansowej – nigdy nie było elementem budowania dobrych relacji. Co możesz z tym zrobić?!

Wstawić mobilne SEJFY magazynujące. Teraz produkt umieszczony na regale zaopatrzonym w koła i zabezpieczenie w formie coveru z kraty – zawsze będzie pod kontrolą. Wspólne przestrzenie jakimi są ogólne magazyny-  nie sprzyjają bezpieczeństwu produktów. Nie jest to związane bynajmniej z obawą kradzieży (choć tego również nie powinno się wykluczać), ale z przypadkowymi zdarzeniami do których to każdemu jest ciężko się przyznać. Myślę tu na przykład o potłuczonych wartościowych trunkach. Dlaczego wszyscy mają płacić za to? To de-motywujące!!!

Skorzystaj z SEJFU Metro.

 

 

Jakość wykonania. Trwałość. Bezpieczeństwo antybakteryjne. To kolejne powody do zakupu.

 

JAK INNI ZASTOSOWALI WŁAŚCIWOŚCI MOBILNEGO SEJFU MAGAZYNUJĄCEGO.

  1. Pierwsze ciekawe wykorzystanie Mobilnego Sejfu Metro. Brak ci wolnych przestrzeni. Magazyn ogólny jest zajęty. /// Możesz skorzystać tymczasowo z przestrzeni w korytarzu/// Wstawienie tam mobilnego magazynu nie sprawi ci problemu (jest na kółkach) i  nie będzie nikomu przeszkadzał (jest dość płytki – choć o tym to ty decydujesz). Zyskałeś cenne miejsce na produkty barowe. Brawo.
  2. Drugie ciekawe wykorzystanie Mobilnego Sejfu Metro. Umieszczenie takich Sejfów (najlepiej kilku) w przestrzeni sali konsumenckiej. Zyskujesz miejsce magazynowe. Możesz pochwalić się klientom zacnymi zapasami i jakością towarów. Designersko stanowi to fajne rozwiązanie. Widziałem i polecam (oczywiście nie do wszystkich przestrzeni).

 

 

Jak widzisz – czasem problem przeradza się w świetny pomysł na formę.