Czy masz ukończone 18 lat?

Kontakt

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie CLASSEQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wysłaniem przez Ciebie zapytania przez formularz kontaktowy - w celu nawiązania kontaktu z Administratorem, a także prowadzeniem korespondencji dotyczącej jego firmy i oferowanych przez niego za pośrednictwem strony http://barmaker.pl produktów i usług. Dane będą przechowywane w bazie Administratora przez czas prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami. Będziesz mieć prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, uzupełnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby skontaktować się z nami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie oraz Polityce prywatności.

Barmaker

+

Serwis

Potrzebne wsparcie serwisowe

Jesteś klientem sklepu Barmaker.

Zacznij od krótkiego
FORMULARZA SERWISOWEGO
Uzupełnij dane. Natychmiast określimy czas gwarancyjny. Skontaktujemy się z tobą.

Urządzenie na gwarancji.
Ustalimy termin wizyty. Serwisant dokona diagnostyki i podejmie działania mające na celu usunięcie problemu. Pamiętaj, że czyszczenie i konserwacja jest obowiązkiem właściciela. Jeśli będzie to powodem anomalii – musisz dokupić usługę:

CZYSZCZENIE + KONSERWACJA. Kompletne czyszczenie / od kamienianie / konserwacja.

Urządzenie po gwarancji. 
Jeśli skończył się okres ochrony gwarancyjnej, poproszony będziesz o wybranie usługi:

DIAGNOSTYKA NAPRAWCZA.
O usłudze przeczytasz w opisie.

Przyczyny problemów

Nie jest to miłe ale muszę to napisać. Powodem 95% zgłoszeń jest brak dostatecznej dbałości o urządzenia. Maszyny nie ulegają awarii, jedynie potrzebują czyszczenia.

Tomasz Weiss
Szef Koordynacji Serwisu Technicznego

FORMULARZ
SERWISOWY

Potrzebujesz pomocy na wczoraj. Dokonałeś zakupów w sklepie Barmaker. Zgromadź podstawowe informacje o urządzeniu.

Wypełnij CZARNY FORMULARZ”  (kliknij).

 

 

Konserwacja
urządzeń

Zakupione maszyny posiadają listę „dobrych zwyczajów konserwacyjnych”. Wykonanie zaleceń – skutkuje wydłużeniem żywotności twojej inwestycji i eliminuje większość nieprzewidzianych zdarzeń. Poniżej Check List-y.

Dowiedz się więcej

Zbliża się sezon!

Inżynier Łukasz radzi:
Nie ważne czy myślimy o letnim / zimowym sezonie. Jedno jest pewne. Jeśli chcesz spokojnie pracować dokonaj konserwacji urządzeń – wcześniej. Nie czekaj aż np. kostkarka przestanie robić lód a zmywarka dobrze zmywać.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ