Kontakt

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie CLASSEQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wysłaniem przez Ciebie zapytania przez formularz kontaktowy - w celu nawiązania kontaktu z Administratorem, a także prowadzeniem korespondencji dotyczącej jego firmy i oferowanych przez niego za pośrednictwem strony http://barmaker.pl produktów i usług. Dane będą przechowywane w bazie Administratora przez czas prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami. Będziesz mieć prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, uzupełnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby skontaktować się z nami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie oraz Polityce prywatności.

Barmaker

+

Wyprzedaż garażowa

Skąd bierzemy urządzenia do garażu?

1. STARSZE MODELE. Urządzenia wycofywane z oferty ze względu na wejście nowych. Możesz być pewny, iż są to nowiutkie maszyny – jeszcze nie rozpakowane. Do niedawna cieszące się popularnością. Pełna gwarancja.

2. PO TARGOWE. Maszyny te uczestniczyły razem z nami w targach. Dbaliśmy o nie. Mogą mieć zdjęte opakowania, małe ryski(transport), ślad użytkowania. Urządzenia objęte pełną gwarancją producenta.

3. PO RENTALU. Urządzenia te pracowały zwykle tylko 3 lata. Są w pełni sprawne. Posiadają gwarancję po/rentalową. Z oczywistych względów z zewnątrz mogą(nie muszą) mieć ślady użytkowania.

4. USZKODZENIA TRANSPORTOWE. Ta grupa maszyn przeszła pełną kontrolę i diagnostykę. Z uwagi na uszkodzenie zewnętrznej powłoki w trakcie transportu może nie być dość atrakcyjne wizualnie. Nie ma to jednak wpływu na pracę jednostki.

Urządzenia po/rentalowe

Autoryzowany serwis producenta poddaje każdą jednostkę pełnej diagnostyce i konserwacji. Usuwa ewentualne błędy i wystawia Certyfikat Jakości. Urządzenia poddano 7 dniowym testom sprawności. Z uwagi na atrakcyjność ceny jest to najlepiej sprzedająca się grupa maszyn z „w.garażowej”.

Maszyny po/targowe

Urządzenia posłużyły nam do demonstracji funkcjonalności w trakcie targów i prezentacji. Jednostki są w świetnej formie (jak nowe) i noszą nieznaczne ślady użytkowania. Pełna gwarancja producenta i nasz kciuk w górę za niezawodność w trakcie pokazów!

Lista urządzeń.

Zobacz co możemy zaoferować w „Wyprzedaży Garażowej”. Znajdziesz ją po lewej stronie, dolnej strefy kategorii sklepu. Dokładamy starań aby jak najpełniej opisać historię maszyn.

Dowiedz się więcej

Uszkodzone w transporcie

Uszkodzone poszycie. Urządzenie w pełni sprawne. To grupa maszyn posiadających mniejsze lub większe ślady wgnieceń powstałych w wyniku zdarzeń transportowych. Jednostki przeszły testy diagnostyczne. Pełna gwarancja producenta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Znajdź swojego dealera

Nie znalazłeś Twojego dealera?
do naszej bazy!

kliknij na mapę w swój region
i wybierz swojego dealera

Nie znalazłeś Twojego dealera?
do naszej bazy!

AM ART HOTELOWE WYPOSAŻENIE

Oława

Art Gastro

Łomianki

Art System

Wrocław

Palarnia Kawy Asteria

Łódź

A-Z Gastro

Opole

BEMAR PHU

Grudziądz

Bistro serwis

Bistro Serwis

Rzeszów

Testowa Sp. z o.o.

000 000 000 test@test.pl

Elektro-Serwis Ochentel Sp. Jawna

Zawada

El Quchnia

Elbląg

Imperium Logistyk

Rzgów

FESTA TECH

Sosnowiec

FIDO GAST

Krosno

Gastima

Słupsk

GASTRO - TARNIOWY

Szczecin

Gastrotechnika

Kłodzko

GASTRO-BOX

Warszawa

Gastro Centrum

Gastro Centrum

GASTRO CONSULTING

Wrocław

GASTRO MANIAK

Poznań

GASTROMATIC

Kutno

GASTRO PLUS

Jelenia Góra

GASTRO - POL

Głogów

GASTRO POLBERG

Warszawa

GASTRO PRESTIGE GROUP

Nowy Sącz

Gastro System

Bydgoszcz

Gastro Tech

Gastro Tech

GASTROTRIP

Szczecin

Hard Beans Coffee Roaster Sp. z o.o.

Hard Beans

IGLOMIREX

Katowice

IGUANA GASTRO

Kraków

IGUANA GASTRO

Nowy Sącz

INVEST GASTRO

Nowy Targ

Klimat

Kalisz

KOTBERT - Robert Kotłowski

Lublin

LORIEN GROUP

Poznań

Marathon

Poznań

GASTRO-MARINEX

Jelenia Góra

Maximus Wyposażenie Gastronomii

Gdańsk

Mig

Mig Ełk

M&M Gastro

Katowice

MR Gastro Stal

Poznań

MULTI FRIGO

Lublin

Pana Gastro

Poznań

Prim Gastro Professional

Zakopane

PROWNES

Opole

RESTAURATOR

Kielce

Senso-Gastro

Wrocław

SM GASTRO

Sobótka

SUMA Sp. z o.o. Sp.K.

Koszalin

GASTRO - TARNIOWY

Szczecin

TEGA Profesjonalne urządzenia gastronomiczne

Wrocław

ULM-NEU-ULM Urządzenia dla Gastronomii

Zielona Góra

UNIgastro

Wrocław