Kontakt

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie CLASSEQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wysłaniem przez Ciebie zapytania przez formularz kontaktowy - w celu nawiązania kontaktu z Administratorem, a także prowadzeniem korespondencji dotyczącej jego firmy i oferowanych przez niego za pośrednictwem strony http://barmaker.pl produktów i usług. Dane będą przechowywane w bazie Administratora przez czas prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami. Będziesz mieć prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, uzupełnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby skontaktować się z nami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie oraz Polityce prywatności.

Barmaker

+

Wyprzedaż garażowa

Skąd bierzemy urządzenia do garażu?

1. STARSZE MODELE. Urządzenia wycofywane z oferty ze względu na wejście nowych. Możesz być pewny, iż są to nowiutkie maszyny – jeszcze nie rozpakowane. Do niedawna cieszące się popularnością. Pełna gwarancja.

2. PO TARGOWE. Maszyny te uczestniczyły razem z nami w targach. Dbaliśmy o nie. Mogą mieć zdjęte opakowania, małe ryski(transport), ślad użytkowania. Urządzenia objęte pełną gwarancją producenta.

3. PO RENTALU. Urządzenia te pracowały zwykle tylko 3 lata. Są w pełni sprawne. Posiadają gwarancję po/rentalową. Z oczywistych względów z zewnątrz mogą(nie muszą) mieć ślady użytkowania.

4. USZKODZENIA TRANSPORTOWE. Ta grupa maszyn przeszła pełną kontrolę i diagnostykę. Z uwagi na uszkodzenie zewnętrznej powłoki w trakcie transportu może nie być dość atrakcyjne wizualnie. Nie ma to jednak wpływu na pracę jednostki.

Urządzenia po/rentalowe

Autoryzowany serwis producenta poddaje każdą jednostkę pełnej diagnostyce i konserwacji. Usuwa ewentualne błędy i wystawia Certyfikat Jakości. Urządzenia poddano 7 dniowym testom sprawności. Z uwagi na atrakcyjność ceny jest to najlepiej sprzedająca się grupa maszyn z „w.garażowej”.

Maszyny po/targowe

Urządzenia posłużyły nam do demonstracji funkcjonalności w trakcie targów i prezentacji. Jednostki są w świetnej formie (jak nowe) i noszą nieznaczne ślady użytkowania. Pełna gwarancja producenta i nasz kciuk w górę za niezawodność w trakcie pokazów!

Lista urządzeń.

Zobacz co możemy zaoferować w „Wyprzedaży Garażowej”. Znajdziesz ją po lewej stronie, dolnej strefy kategorii sklepu. Dokładamy starań aby jak najpełniej opisać historię maszyn.

Dowiedz się więcej

Uszkodzone w transporcie

Uszkodzone poszycie. Urządzenie w pełni sprawne. To grupa maszyn posiadających mniejsze lub większe ślady wgnieceń powstałych w wyniku zdarzeń transportowych. Jednostki przeszły testy diagnostyczne. Pełna gwarancja producenta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Znajdź swojego dealera

Nie znalazłeś Twojego dealera?
do naszej bazy!

kliknij na mapę w swój region
i wybierz swojego dealera

Nie znalazłeś Twojego dealera?
do naszej bazy!

AM ART HOTELOWE WYPOSAŻENIE

Oława

Art Gastro

Łomianki

Art System

Wrocław

Palarnia Kawy Asteria

Łódź

A-Z Gastro

Opole

BEMAR PHU

Grudziądz

Testowa Sp. z o.o.

000 000 000 test@test.pl

ELEKTRO-SERWIS PSA

Zawada k/Opola

El Quchnia

Imperium Logistyk

Rzgów

FESTA TECH

Sosnowiec

FIDO GAST

Krosno

Gastima

Słupsk

GASTRO - TARNIOWY

Szczecin

Gastrotechnika

Kłodzko

GASTRO-BOX

Warszawa

Gastro Centrum

Gastro Centrum

GASTRO CONSULTING

Wrocław

GASTRO MANIAK

Poznań

GASTROMATIC

Kutno

GASTRO PLUS

Jelenia Góra

GASTRO - POL

Głogów

GASTRO POLBERG

Warszawa

GASTRO PRESTIGE GROUP

Nowy Sącz

Gastro System

Bydgoszcz

Gastro Tech

Gastro Tech

GASTRO TECHNIKA

Gniezno

GASTROTRIP

Szczecin

Hard Beans Coffee Roaster Sp. z o.o.

Hard Beans

IGLOMIREX

Katowice

IGUANA GASTRO

Kraków

IGUANA GASTRO

Nowy Sącz

INVEST GASTRO

Nowy Targ

Klimat

Kalisz

KOTBERT - Robert Kotłowski

Lublin

LORIEN GROUP

Poznań

Marathon

Poznań

GASTRO-MARINEX

Jelenia Góra

Maximus Wyposażenie Gastronomii

Gdańsk

Mig

Mig Ełk

MR Gastro Stal

Poznań

MULTI FRIGO

Lublin

Pana Gastro

Poznań

Polo Gastro

Żórwina

Prim Gastro Professional

Zakopane

PROWNES

Opole

RESTAURATOR

Kielce

Senso-Gastro

Wrocław

SM GASTRO

Sobótka

SUMA Sp. z o.o. Sp.K.

Koszalin

GASTRO - TARNIOWY

Szczecin

TEGA Profesjonalne urządzenia gastronomiczne

Wrocław

ULM-NEU-ULM Urządzenia dla Gastronomii

Zielona Góra

UNIgastro

Wrocław