Kontakt

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie CLASSEQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wysłaniem przez Ciebie zapytania przez formularz kontaktowy - w celu nawiązania kontaktu z Administratorem, a także prowadzeniem korespondencji dotyczącej jego firmy i oferowanych przez niego za pośrednictwem strony http://barmaker.pl produktów i usług. Dane będą przechowywane w bazie Administratora przez czas prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami. Będziesz mieć prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, uzupełnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby skontaktować się z nami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie oraz Polityce prywatności.

Barmaker

+

Gwarancja

 

 

Gwarancje jakie otrzymujesz stanowią nieodłączną część maszyn. W zależności od producenta, okresy gwarancyjne mogą wynosić 1, 2, 3, 5 lat. Istnieje możliwość wydłużenia, poprzez wykupienie usług wydłużających ten okres.


Producent: MIXTEC

Podstawowa gwarancja jaką oferuje wytwórca to 1 rok. Możesz skorzystać z programu przedłużającego ten okres do 3 (599 zł netto) lub 5 (899 zł netto) lat.


Producent: CLASSEQ

Wszystkie zmywarki brytyjskiej firmy korzystają z gwarancji 24 miesiące. Można wydłużyć okres ten do 3, 4 lub 5 lat korzystając z programu wynajmu RENTAL (urządzenie podczas wynajmu długoterminowego jest pod stałą gwarancją).


Producent: ICE-O-MATIC

Amerykański producent kostkarek posiada kilka okresów gwarancyjnych zależnych głównie od wykorzystanej technologi wytwarzania lodu.

Technologie:

  • SPRAY – wytwarzanie lodu Gourmet (modele: ICEU36, ICEU46, ICEU56, ICEU66, ICEU86, ICEU106, ICEU126, ICEU146, ICEU186, ICEU206) – urządzenia objęto 2-letnim okresem gwarancji. Okres ten może zostać wydłużony do 5 lat w sytuacji finansowania w programie RENTAL (wynajem długoterminowy).
  • WATERFALL – wytwarzanie lodu FULL CUBE, HALF CUBE (modele: HISU, ICEU225, ICEU305, CIM, ICE0…) – urządzenia objęte są 3 -letnim okresem gwarancji. Dodatkowo do 5 lat wydłużony jest okres gwarancji na kompresor i parownik.
  • FLAKE – technologia wytwarzania lodu łuskanego (modele: ICEF155, MFI…) – części w tych urządzeniach podlegają 2-letniemu okresowi gwarancji.
  • PEARL ICE – lód w kształcie perełek (modele: GEM…) – części maszyny objęte 2-letnim okresem gwarancji. Tu również w przypadku finansowania poprzez wynajem – RENTAL – uzyskujemy gwarancję na czas trwania umowy. Nawet 5 lat.

Producent: METRO

Producent na urządzenia służące do  magazynowania – udziela gwarancji do 3 lat.


Producent: EAUVATION (EauDuVie)

Brytyjski producent systemów wody barowej pracuje na standardowej gwarancji 1 roku. Program RENTAL (wynajem długoterminowy) – wydłuża okres gwarancyjny nawet do 3, 5 lat w zależności od czasu trwania wynajmu.


Producent: OLSEN&BERG

Producent na systemy stołów lodowych udziela rocznej gwarancji.


 

Znajdź swojego dealera

Nie znalazłeś Twojego dealera?
do naszej bazy!

kliknij na mapę w swój region
i wybierz swojego dealera

Nie znalazłeś Twojego dealera?
do naszej bazy!

AM ART HOTELOWE WYPOSAŻENIE

Oława

Art Gastro

Łomianki

Art System

Wrocław

Palarnia Kawy Asteria

Łódź

A-Z Gastro

Opole

BEMAR PHU

Grudziądz

Testowa Sp. z o.o.

000 000 000 test@test.pl

ELEKTRO-SERWIS PSA

Zawada k/Opola

El Quchnia

Imperium Logistyk

Rzgów

FESTA TECH

Sosnowiec

FIDO GAST

Krosno

Gastima

Słupsk

GASTRO - TARNIOWY

Szczecin

Gastrotechnika

Kłodzko

GASTRO-BOX

Warszawa

Gastro Centrum

Gastro Centrum

GASTRO CONSULTING

Wrocław

GASTRO MANIAK

Poznań

GASTROMATIC

Kutno

GASTRO PLUS

Jelenia Góra

GASTRO - POL

Głogów

GASTRO POLBERG

Warszawa

GASTRO PRESTIGE GROUP

Nowy Sącz

Gastro System

Bydgoszcz

GASTRO TECHNIKA

Gniezno

GASTROTRIP

Szczecin

IGLOMIREX

Katowice

IGUANA GASTRO

Kraków

IGUANA GASTRO

Nowy Sącz

INVEST GASTRO

Nowy Targ

Klimat

Kalisz

KOTBERT - Robert Kotłowski

Lublin

LORIEN GROUP

Poznań

Marathon

Poznań

GASTRO-MARINEX

Jelenia Góra

Maximus Wyposażenie Gastronomii

Gdańsk

Mig

Mig Ełk

MR Gastro Stal

Poznań

MULTI FRIGO

Lublin

Pana Gastro

Poznań

Polo Gastro

Żórwina

Prim Gastro Professional

Zakopane

PROWNES

Opole

RESTAURATOR

Kielce

Senso-Gastro

Wrocław

SM GASTRO

Sobótka

SUMA Sp. z o.o. Sp.K.

Koszalin

GASTRO - TARNIOWY

Szczecin

TEGA Profesjonalne urządzenia gastronomiczne

Wrocław

ULM-NEU-ULM Urządzenia dla Gastronomii

Zielona Góra

UNIgastro

Wrocław