Czy masz ukończone 18 lat?

Kontakt

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie CLASSEQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wysłaniem przez Ciebie zapytania przez formularz kontaktowy - w celu nawiązania kontaktu z Administratorem, a także prowadzeniem korespondencji dotyczącej jego firmy i oferowanych przez niego za pośrednictwem strony http://barmaker.pl produktów i usług. Dane będą przechowywane w bazie Administratora przez czas prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami. Będziesz mieć prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, uzupełnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby skontaktować się z nami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie oraz Polityce prywatności.

Barmaker

+

Gwarancja

 

 

Gwarancje jakie otrzymujesz stanowią nieodłączną część maszyn. W zależności od producenta, okresy gwarancyjne mogą wynosić 1, 2, 3, 5 lat. Istnieje możliwość wydłużenia, poprzez wykupienie usług wydłużających ten okres.


Producent: MIXTEC

Podstawowa gwarancja jaką oferuje wytwórca to 1 rok. Możesz skorzystać z programu przedłużającego ten okres do 3 (599 zł netto) lub 5 (899 zł netto) lat.


Producent: CLASSEQ

Wszystkie zmywarki brytyjskiej firmy korzystają z gwarancji 24 miesiące. Można wydłużyć okres ten do 3, 4 lub 5 lat korzystając z programu wynajmu RENTAL (urządzenie podczas wynajmu długoterminowego jest pod stałą gwarancją).


Producent: ICE-O-MATIC

Amerykański producent kostkarek posiada kilka okresów gwarancyjnych zależnych głównie od wykorzystanej technologi wytwarzania lodu.

Technologie:

  • SPRAY – wytwarzanie lodu Gourmet (modele: ICEU36, ICEU46, ICEU56, ICEU66, ICEU86, ICEU106, ICEU126, ICEU146, ICEU186, ICEU206) – urządzenia objęto 2-letnim okresem gwarancji. Okres ten może zostać wydłużony do 5 lat w sytuacji finansowania w programie RENTAL (wynajem długoterminowy).
  • WATERFALL – wytwarzanie lodu FULL CUBE, HALF CUBE (modele: HISU, ICEU225, ICEU305, CIM, ICE0…) – urządzenia objęte są 3 -letnim okresem gwarancji. Dodatkowo do 5 lat wydłużony jest okres gwarancji na kompresor i parownik.
  • FLAKE – technologia wytwarzania lodu łuskanego (modele: ICEF155, MFI…) – części w tych urządzeniach podlegają 2-letniemu okresowi gwarancji.
  • PEARL ICE – lód w kształcie perełek (modele: GEM…) – części maszyny objęte 2-letnim okresem gwarancji. Tu również w przypadku finansowania poprzez wynajem – RENTAL – uzyskujemy gwarancję na czas trwania umowy. Nawet 5 lat.

Producent: METRO

Producent na urządzenia służące do  magazynowania – udziela gwarancji do 3 lat.


Producent: EAUVATION (EauDuVie)

Brytyjski producent systemów wody barowej pracuje na standardowej gwarancji 1 roku. Program RENTAL (wynajem długoterminowy) – wydłuża okres gwarancyjny nawet do 3, 5 lat w zależności od czasu trwania wynajmu.


Producent: OLSEN&BERG

Producent na systemy stołów lodowych udziela rocznej gwarancji.