Czy masz ukończone 18 lat?

Kontakt

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu kontaktowym danych osobowych będzie CLASSEQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wysłaniem przez Ciebie zapytania przez formularz kontaktowy - w celu nawiązania kontaktu z Administratorem, a także prowadzeniem korespondencji dotyczącej jego firmy i oferowanych przez niego za pośrednictwem strony http://barmaker.pl produktów i usług. Dane będą przechowywane w bazie Administratora przez czas prowadzenia korespondencji pomiędzy Stronami. Będziesz mieć prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, uzupełnienia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby skontaktować się z nami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie oraz Polityce prywatności.

Barmaker

+

Dostawa

Dokładnie tyle czasu dajemy sobie na to aby zakupiony towar znalazł się w wyznaczonym przez nabywcę miejscu. Jako punkt honoru stawiamy sobie terminowość dostaw.

Warunki dostaw w terminie 48h*:

  1. Zakup dokonany do godziny 10:30.
  2. Dostawy odbywają się wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku.
  3. Święta są okresem kiedy dostawy muszą poczekać do najbliższych dni pracujących.

* deklarowany czas dostawy jest naszym priorytetem, ale mogą zdarzyć się sytuacje kiedy z przyczyn od nas niezależnych, czas ten ulegnie wydłużeniu.


Dostawy dla Barmaker realizuje firma PEKAES, będąca czołowym dostawcą przesyłek wielkogabarytowych z certyfikatem LOOK OUT.

 

Koszt dostawy:

Przedpłata: 20 zł + VAT / Zakupy powyżej wartości 300 zł netto – dostawa Gratis.

Za pobraniem: 26 zł + VAT