198* zł netto miesięcznie / za Nowiutką Zmywarkę z UK

*wskazana cena dotyczy zmywarki G400DUO. Umowa zawarta na okres 60 czynszów.

 

 

 

Wyposażasz lokal i widzisz kurczący się budżet. Rozumiesz, że pochopne decyzje zakupowe mogą pogrążyć twoje dotychczasowe dzieło. Chcesz ciąć koszty ale sam widzisz, że nie ma z czego. Wszystko jest ważne.

W szczególności – zmywarka. To dzięki właściwemu urządzeniu będziesz szybko / dokładnie zmywać. Ustawiane przed konsumentem szkło – wyłuszcza nasze braki w tej dziedzinie. Nie pozwól aby źle mówiono o twoich usługach. Stać cię na doskonałą brytyjską zmywarkę.

Proponujemy wynajem. I tak – płacąc około 198 zł netto + koszt wynajmu stacji uzdatniającej wodę – korzystasz z maszyny gwarantującej doskonała jakość zmywania. Nie musisz tego polerować! Super!

 

 

Oczywiście to tylko jeden z wariantów jaki proponujemy. Patrząc na poniższą tabelę, możesz skompletować sobie całe studio mycia – czyli kompletną zmywalnię. Zastanów się jakie masz wymagania i wybieraj. Jeśli zbyt duża ilośc wariantów powoduje, ze gubisz się -> zadzwoń +48 22 813 03 25 lub napisz do nas

 

Wybór zmywarki stanowi 90%  twojej drogi. Aby w pełni zostać uszczęśliwionym należy wybrać jeszcze uzdatnienie wody do procesu zmywania. W szczególności, jeśli mówimy o szkle ( w końcu jesteśmy serwisem barowym) – powinniśmy odpowiednio zmiękczyć wodę. Do celu możesz dość dwiema drogami. Proponujemy tańsze rozwiązanie w postaci zmiękczacza automatycznego. Tani w  wynajmie ale drogi i uciążliwy w eksploatacji. Do tego rozwiązania mogę namawiać osoby posiadające bardzo małe ilości zmywanych naczyń. Złoża jakie są zgromadzone w takim rozwiązaniu – szybko się zużywają. Zatem jeśli masz punkt gastronomiczny o niedużym obrocie – to bierz ten sprzęt. Zawsze będziesz mógł kiedyś przejść LEVEL UP.

Odwrócona osmoza. To przyjemność korzystania. Stanowi rozwiązanie stosowane przez wszystkie restauracje gdzie zmywa się dużo szkła ( lampki do wina, szkło koktajlowe itp.). Już wiesz, że jeśli masz restaurację na 30 miejsc – to warto korzystać z osmozy. Ponadto rachunek eksploatacyjny jest – ultra niski i nie musisz specjalnie tego wkalkulowywać w obciążeniach miesięcznych.


Kiedy dokonaliśmy najważniejszych wyborów – przystąpmy do doboru urządzeń wspomagających pracę. Przecież chciałbyś gdzieś spłukiwać naczynia przed zmywaniem. Odstawiać kosz do napełnienia i odbierać po zmywaniu.

Potrzebujesz mebli. Jeśli w twoim założeniu będziesz opierał się na zmywarce podblatowej – to instalowana jest ona jako maszyna w barze lub drugie narzędzie zmywające w pomieszczeniu „zmywaka”. Wystarczy aby w najbliższym otoczeniu dostępny był zlew, w którym opłuczesz naczynia.

Inaczej sprawa się ma – kiedy potrzeby skłaniają nas do wyboru wydajniejszej maszyny kapturowej. Konwencjonalne stoły nie są najlepszym – co można ci polecić. Frajdę użytkowania daje stabilne sprzężenie stołu załadowczego i wyładowczego ze zmywarką kapturową. Takie właśnie stoły znajdziesz w tabeli. Możesz je sobie wynająć.


Zamieszczę kilka odpowiedzi na potencjalne pytania jakie mogą się zdarzyć w związku z różnymi wymiarami stołów:

  1. dlaczego stoły mają różne długości? / Dlatego, że pomieszczenia dedykowane na miejsce zmywania – ma różną wielkość. Dzięki zastosowaniu dwóch brytyjskich standardów wielkości moższ się dostosować do wnętrza.
  2. Kiedy duży stół załadowczy? / Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca to – ZAWSZE. Wygoda pracy w tak urządzonym studiu jest ważna. Szczególnie jeśli masz zorganizowany bankiet na części powierzchni restauracyjnej. Falami „zmywalnia” zalewana jest dziesiątkami naczyń – w jednej chwili. A przecież pozostała część restauracji również pracuje. Większy stół pozwoli na ustawienie minimum 2 koszy myjących. Będziesz więcej i szybciej realizował misję. Ponadto pod stołem zmieścisz – jeśli potrzebujesz – zmywarkę podblatową (dywersyfikacja naczyń i szkła) i kosze na odpadki – segregowane.
  3. Czy niezbędny jest duży stół wyładowczy? / Jeśli możesz zmieścisz -> bierz. Wygodniej się pracuje. Ale nie ma tu tak dużej „spinki” jak przy załadowczym.

Procedura RENTALU zmywarek.

  1. Wypełniasz formularz zawarty przy odpowiedniej zmywarce(sklep / patrz pod ceną  – wynajem). Jeśli decydujesz się na meble – dopisujesz w opisie wyświetlającego się formularza.
  2. Przekazujemy ci umowę i dalsze kroki w procedurze.
  3. Ustalamy dzień montażu
  4. Zmywasz!

/ Cała procedura trwa zazwyczaj parę dni. Jednak nie warto zwlekać, szczególnie w okresach – przedsezonowych. Wówczas mamy duże obciążenie realizacyjne i czas może się trochę wydłużyć /


 

Jeśli masz więcej pytań – czekamy na twój kontakt. Pisz / Dzwoń. Czekamy.